Бібліотека

Бібліотека Білгород-Дністровського економіко-правового коледжу – це структурний підрозділ який здійснює бібліотечно-інформаційне, культурно-просвітницьке забезпечення навчально-виховного процесу.

У своїй діяльності бібліотека керується Законом України «Про освіту», законом України «Про бібліотеку і бібліотечну справу», Положенням про бібліотеку філії «Білгород-Дністровський економіко-правовий коледж» вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

Основні функції:
Сприяння реалізації державної політики в галузі освіти Здійснення інформаційного та бібліотечно-бібліографічного обслуговування користувачів Впровадження сучасних інформаційних технологій, розширення роботи з електронними носіями інформації. Безкоштовне надання користувачам бібліотеки основних бібліотечних послуг

Структура бібліотеки:
Абонемент з комп’ютерною зоною Читальний зал Книгосховища

Ресурси бібліотеки:
Книжковий фонд на 01.01.2015 року нараховує 57 872 примірника навчальної та художньої літератури.

Це підручники та посібники з права, економіки, митної справи, бізнесу, комерційної діяльності, виробництва харчової продукції, оціночної діяльності, маркетингу ,математики, фізики, хімії, гуманітарних наук …

Належне місце у фонді бібліотеки займають методичні розробки з різних дисциплін.

Також у бібліотеці є періодичні видання та довідкова література.

Розкриття бібліотечного фонду і пропаганди книги здійснюється різноманітними формами і методами бібліотечної роботи:

Інформування про нові надходження літератури Організація книжкових виставок Тематичні виставки літератури Провадження бібліографічних оглядів літератури
До послуг користувачів

Безкоштовний Інтернет

Графік роботи:
Робочі дні: понеділок – п’ятниця з 11.00 год. до 17.30 год.
Перерва: 14.00 год. до 14.30 год.
Вихідні: субота, неділя

На виконання Указу Президента України № 357/ 2016 від 26.08.2016 року «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації» 20.03.2017 року в бібліотеці коледжу був проведений огляд-конкурс газет, які підготували студенти групи Пр-101. В газетах висвітлювалися поняття причин, структури Реформації, а також Реформація і постреформаційні течії в Україні.

Найкращою і змістовною визнана газета Малишевої Яни, яка була розміщена на стенді у бібліотеці коледжу.

06.03.2017 року студенти груп ХТ-101, ПТБД-101 завітали до бібліотеки ім. О.С. Пушкіна, на літературно-музичну композицію «Шевченкове слово в віках не старіє», присвячену дню народження Т.Г. Шевченка.

15.02 .2016 року студенти перших курсів відвідали бібліотеку імені А.С. Пушкіна де проводився творчий вечір під гаслом « Но жив талант, бессмертен гений» до дня загибелі О.С. Пушкіна.

22.02.2016 року студенти другого курсу технологічного відділення та студенти третього курсу комерційного відділення

відвідали виховний захід присвячений 145 – річчю з дня народження Лесі Українки, який проходив під гаслом «Зорій до віку серед нас».

14 жовтня – День захисника України – став для когось днем пам’яті, для когось – днем оспівування честі та мужності, а для більшості – Чоловічим днем, коли можна подякувати всім представникам сильної половини людства просто за те, що вони є!

Вічна слава солдату-герою і солдатові без нагород –
Хто загинув хоробро між бою, захищаючи рідний народ.
Вічна слава бійцю рядовому, як і маршалу слава оця.
Хто поліг біля отчого дому смертю мужності, смертю бійця.
Скільки їх полягло серед бою! І однаково боляче нам,
Бо в бійців рядових і героїв смерть оцінена рівно – життя!

Студенти першого курсу на виховній годині « Ми зброю надійно тримаємо» у бібліотеці коледжу:

Всесвітній день поезії – свято, яке відзначається щороку 21 березня.

Студенти групи ПР-201 відвідали міську бібліотеку ім. О.С. Пушкіна, де відбувся творчий вечір під гаслом «Поезія – це стан душі високий».

Перед зібравшимися виступили і зачитали свої вірші відомі місцеві поети та аматори – Дудаш Володимир Юрійович, Чабаненко Георгій Васильович, Зиміна Ірина Михайлівна та Кардаш Ольга.

У квітні 2016 року, в читальному залі бібліотеки імені О.С. Пушкіна, була проведена година пам’яті жертв Чорнобиля «Зітхає голуба планета, дощем Чорнобиля повита» , на якій були присутні студенти економіко – правового коледжу других курсів.

Чорнобиль – рана незагойна.
Чорнобиль – втрата і біда.
Мені боліть не перестане
Його історія гірка
Чорнобиль – туга і тривога,
Це найжорстокіший урок…
Повинні ми зреагувати
На цей злоякісний дзвінок.

23 травня 2016 року у бібліотеці коледжу було проведено виховний захід та вікторина , присвячена Дню Європи в Україні, в якому брали участь студенти перших курсів денного відділення.

В Україні свято до Дня Європи сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, які дотримуються в ЄС.

До Дня захисту прав людини у грудні місяці 2016 року в економіко – правовому коледжі був проведений правовий тренінг «Правам людини – належну увагу», який допоможе уміло користуватися своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, адже від обізнаності молоді з правових питань залежить те наскільки ефективно молоді люди будуть вміло користуватися своїми законними правами та не порушувати законні інтереси інших.

Святою для кожної людини є земля, де вона зробила перший крок, вимовила перше слово, почула мамину пісню – колисанку, пішла стежиною до школи. Ці почуття вічні.

Останнім часом погляди мільйонів людей спрямовані до своєї історії, культури. Ми обличчям повертаємось до криниць своєї духовності.

Такою царицею нашої історії є символіка – державна, національна, народна.

Для студентів гр.ПР-101, ООП-101 14.11.2016 року у бібліотеці коледжу була проведена виховна година «Витоки державної символіки».