Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін

Склад циклової комісії загальноосвітніх дисциплін

Бочарова Оксана Валеріївна

Клименко Юлія Віталіївна

ДЕКАДА ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

З 21.11 по 02.12.20136 року у Білгород-Дністровському економіко-правовому коледжі проходила декада циклової комісії загальноосвітніх навчальних дисциплін, метою якого був творчий звіт студентів та викладачів. Тиждень циклової комісії був насичений цікавими заходами, до яких було залучено широке коло студентів. Розпочався тиждень виставкою-конкурсом предметних газет. Протягом тижня студенти, викладачі та гості коледжу мали можливість оглянути та оцінити яскраві студентські роботи.
Корисною і цікавою для студентів першого курсу стала гра «Хто зверху»,яку організувала та провела викладач з інформатики та заступник директора з навчальної роботи Кімуржий М.І. Викладач продемонструвала вміння застосовувати інтерактивні та інноваційні технології навчання, особливо метод презентацій, ігрові моменти, можливості аудіо та відеотехніки, що вмотивовувало студентів до навчання, до активної розумової діяльності.

Переможцями стали ХЛОПЦІ. З чим ми їх і вітаємо!!!!

Студенти І та II курсу мали змогу перевірити свої знання під час проведення олімпіад. Переможцями стали: Малишева Яна (ПР-101) з математики (викл. Клименко Ю.В.), Бокова Людмила (ПР-101) та Козленко Олена (ПР-101) із зарубіжної літератури (викл. Бойко Г.С.), Малишева Яна (ПР-101) , Янєва Олена (ХТ 101) та Коваленко Юля (ПР-201) з історії України (викл.Бочарова О.В.), Козленко Олена (ПР-101) та Денисов Віктор (ПТБД-101) з біології, Козленко Олена (ПР-101), Кононов Олександр (ВХП-201) та Янєва Олена (ХТ-101) з хімії (викл. Міус Н.М.), Згурський Ігор (ПР-101), Тріфонов Василь (ПР-101) та Дімов Андрій (ХТ-101) з інформатики (викл. Чернєва В.Е.).

Також з великим задоволенням студенти позмагалися у шашковому та тенісному турнірах (викл. Семчинський М.В.). Студент другого курсу Радукан Михайло в складі збірної з тенісу став призером обласного конкурсу з настольного тенісу.

В рамках декади циклової комісії було проведено мовно-літературний конкурс імені Т.Г.Шевченка та конкурс ім. Петра Яцика з української мови (викл. Юрескул Т.І.)
За підсумками проведених заходів на урочистій лінійці директор коледжу Бойко Г.С. нагородила грамотами переможців та виразила вдячність всім студентам, які приймали участь у даних заходах.

Пріоритетне місце у тижні посіло відкрите заняття з української мови (за професійним спрямуванням) на тему: «Укладання документів щодо особового складу», на якому викладач Бойко Г.С. продемонструвала свою педагогічну майстерність, вміння вести заняття відповідно до сучасних вимог. Заняття проводилося у формі ділової гри, новий матеріал викладався дуже цікаво, жваво, викладач активізувала діяльність студентів шляхом привернення їх уваги до обговорення зазначеної теми.

Бойко Г.С. раціонально використала дидактичні доцільні форми та методи навчання, спрямованих на найбільш ефективне здійснення навчальної мети практичного заняття, які забезпечили логічну послідовність їх побудови, були використані проблемні та інші методи навчання, які формують у студентів самостійний творчий підхід.

У рамках проведення декади Ц.К. викладачем. Бочаровой О.В. була організована екскурсія до «Краєзнавчого музею» . З великим задоволенням та захопленням студенти першого курсу прослухали розповідь екскурсовода про історичне минуле м. Б.-Дністровського.

Голова циклової комісії  Юрескул Т.І. організувала зустріч студентів коледжу та викладачів Ц.К. загальноосвітніх дисциплін з поетами нашого міста: Курдаш Ольгою Василівною, Чабаненком Георгієм Васильовичем та Дудашем Владиславом Юрійовичем.  На цій зустрічі поети  розповіли про своє життя , про свої досягнення і проблеми, прочитали свої улюблені поезії.

Висловлюємо подяку викладачам ЦК, студентам, адміністрації коледжу за підтримку  в організації декади, всім глядачам та вболівальникам.

 Методична скринька викладача вищої кваліфікаційної категорії Кімуржий М.І.

Завантажити Зошит для практичних з дисципліни “Інформатика і КТ” спеціальність “Товарознавство та комерційна діяльність” ІІ та ІІІ курс
Завантажити Зошит для практичних з дисципліни “Основи інформатики та ОТ” спеціальність “Правознавство” ІІ курс
Завантажити Опорний конспект для написання самостійних робіт з дисципліни “Основи інформатики та ОТ” спеціальність “Правознавство” ІІ курс
Завантажити Зошит для практичних з дисципліни КПС спеціальність “Правознавство” ІІІ курс
Завантажити Зошит для практичних з дисципліни “Інформатика” для студентів І курсу
Завантажити Навчальна практика з дисципліни “Основи інформатики та ОТ” спеціальність “Правознавство” ІІ курс
Завантажити Лекції з дисципліни “Комп’ютерні правові системи” спеціальність “Правознавство” ІІІ курс
Завантажити Інтерактивні вправи з теми”Табличний процесор”