Білгород-Дністровський економіко-правовий коледж Вищого навчального закладу УКООПСПІЛКИ
Підписатися на новини
 
Меню сайта
Наше опитування
За якою спеціальністю Ви бажаєте навчатись?
Всього відповідей: 40357
Календарь
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Статистика
Посилання на ін. сайти

Маркетингова діяльність

Ма́ркетинг (англ. marketing) — це діяльність, спрямована на створення попиту та досягнення цілей підприємства через максимальне задоволення потреб споживачів.

 

Маркетолог – це фахівець з вивчення смаків покупців і просування товару. Він досліджує, яка продукція матиме великий попит у покупців і чому, оцінює ринок конкретних товарів і послуг, займається рекламною діяльністю, організовує акції для стимулювання продажу продукції; проводить ретельний моніторинг галузі, робить прогнози та розробляє рекомендації для вдосконалення діяльності підприємства.

Маркетологи потрібні будь-якій фірмі, зацікавленій в просуванні та збуті своєї продукції. Відділи маркетингу є в торговельних фірмах, виробничих підприємствах, банках… Маркетологи затребувані спеціалісти в рекламних та консалтингових компаніях з проведення маркетингових досліджень.

 

Під час навчання студенти вивчають наступні дисципліни: Маркетинг,  Розроблення  товару,  Логістика, Організація закупівлі і продажу, Ринкові дослідження,  Комунікаційна діяльність,  Ціноутворення,  Електронна комерція,  Інформаційні системи і технології в маркетинговій діяльності. та отримують кваліфікацію  Молодший спеціаліст з маркетингової діяльності.

 

Випускники спеціальності можуть працювати: маркетологами, рекламними та торговими агентами; агентами з нерухомості та з комерційних послуг, менеджерами, завідуючими торговельними підприємствами, тощо

Додати сайт до закладок
 
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
ВНЗ з якими ми співпрацюємо
Держава
Президент України
Верховна Рада України
Кабінет міністрів України
Міністерство освіти і науки,молоді та спорту
Освітній портал Педагогічна преса
Сайт УКООПСПІЛКИ
УКООПСПІЛКА
Облспоживспілки
Ми в контакті
Ми в контакті
div class=