Білгород-Дністровський економіко-правовий коледж Вищого навчального закладу УКООПСПІЛКИ
Підписатися на новини
 
Меню сайта
Наше опитування
За якою спеціальністю Ви бажаєте навчатись?
Всього відповідей: 40399
Календарь
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Статистика
Посилання на ін. сайти

Друга Всеукраїнська науково-практична конференція

 «Складові успішної діяльності  в освітньому просторі»

(ПОСИЛАННЯ НА ЗБІРНИК ВИСТУПІВ    

ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ)

Перша Всеукраїнська науково-практична конференція

 «Складові успішної діяльності  в освітньому просторі»

(ПОСИЛАННЯ НА ЗБІРНИК ВИСТУПІВ    

ПОСИЛАННЯ НА СЕРТИФІКАТИ ТУТ)

24 квітня 2019 року на базі Філії «Білгород-Дністровський економіко-правовий коледж» ВНЗ «Полтавський університет економіки та торгівлі» спільно з Інститутом модернізації змісту освіти пройшла І Всеукраїнська науково-практична конференція «Складові успішної діяльності в сучасних умовах», в якій взяли участь студенти та викладачі закладів вищої освіти України.

Мета конференції: Визначити інноваційні та альтернативні складові успішної діяльності в сучасних умовах.

Тематика конференції охоплює актуальні проблеми: економічної теорії, господарства України та міжнародних економічних відносин; економіки та управління підприємствами; економіки промисловості; правового забезпечення державного управління та місцевого самоврядування; розвитку продуктивних сил і регіональної економіки; бухгалтерського обліку; туризму та готельно-ресторанної справи; демографії, економіки праці, енергоефективності економіки; маркетингу; менеджменту; публічного управління та адміністрування; загальних питань правознавства; цивільних, господарських, екологічних та трудових правовідносин.

 

 

Перша науково-практична конференція

 «Використання інноваційних технологій в освітньому просторі»

серед  викладачів ВНЗ Одеської області(ПОСИЛАННЯ НА ЗБІРНИК ВИСТУПІВ ТУТ)

На базі коледжу пройшла науково-практична конференція «Використання інноваційних технологій в освітньому просторі». Викладачі, методисти, директори та кандидати наук вищих навчальних закладів освіти Одещини обговорювали найактуальніші питання навчання та виховання сучасної молоді, ділилися досвідом з пошуку нових ефективних шляхів удосконалення навчального процесу і підвищення якості освіти за допомогою розробки і впровадження нових педагогічних технологій і методик, а також удосконалення вже існуючих.

Тема конференції об'єднала  викладачів різних напрямків освіти.

Бурдюжа Л.М., директор ДВНЗ «Білгород-Дністровський рибопромисловий технікум» та викладачі Одеського технічного коледжу ОНАХТ Девятьярова Л.І., викладач хімічних дисциплін і Рощіна-Боговік Ю.О. поділилися досвідом роботи у використанні проектних технологій на заняттях зі спецдисциплін.

Викладачі ВНКЗ «Білгород-Дністровське педагогічне училище» Ольшевська С.С. та Павленко І.О. розповіли про інноваційні методи виховання та навчання майбутніх педагогів.

Василенко С.М., викладач філософії Білгород-Дністровського коледжу природокористування, будівництва та комп’ютерних технологій виступив з доповіддю «Фасилітація у викладанні філософського знання».

Залевська А.А., викладач Одеського автомобільно-дорожнього коледжу ОНПУ, ознайомила присутніх зі шляхами та методами використання мобільних телефонів під час навчальних занять з метою активізації пізнавальної діяльності студентів.

Шавріна Л.Ф., методист ДНЗ «Білгород-Дністровський професійний будівельний ліцей» розповіла про впровадження елементів дуальної форми навчання у їхньому навчальному закладі, що дуже зацікавило учасників конференції.

Бічін Ю.Г., викладач економічних дисциплін "Білгород-Дністровського економіко-правового коледжу ПУЕТ" виступив з доповіддю «Експертні системи - як елемент активізації навчання та удосконалення оцінки знань студентів»

 

Також участь в онлайн-режимі взяли Дидишко Й. Й., директор ДВНЗ «Одеський коледж транспортних технологій» та виклакач іноземної мови Назаренко Л.Л., викладач Медичного училища ім. В.О. Жуковського Шпаченко К.В. і викладач Одеського механіко-технічного коледжу ОНАХТ  Комкова О.А..

Матеріали конференції опубліковані у збірнику матеріалів першої науково практичної конференції в місті Білгороді-Дністровському. Кожен учасник отримав сертифікат.

Перша науково-практична студентська конференція

серед ВНЗ Одеської області

14 травня 2018 року проведена перша науково-практична конференція серед студентів вищих навчальних закладів Одеської області "Складові успішної діяльності в сучасних умовах", яка проводилася на базі коледжу. В конференції взяли участь циклова комісія суспільно-гуманітарних дисциплін ОТК ОНАХТ , а саме викладачі Мирошниченко В.О. та Рощіна-Боговик Ю.О. та студентка групи 2ТХ – 70 Палій Т.С., яка виступила з доповіддю "Усвідомлення студентами процесу навчання" . Виступ супроводжувався відеопрезентацією і справив велике враження на доповідачів та оргкомітет. Тематика доповідей охоплювала величезне коло питань, пов'язаних зі складовими успішної діяльності людини в сучасних умовах: проблеми електронної торгівлі; сучасні технології навчання; криптовалюта та її майбутнє; бізнес ідеї та бізнес проекти; сучасні комп'ютерні технології при вивченні іноземної мови; електронний суд-крок. Завершилася конференція кавою-брейком та нагородженням учасників. 

Школа молодого викладача.

Відповідно до плану методичної роботи в коледжі проведяться  засідання "Школи молодого викладача". Під час першого засідання доповідь підготувала Монастирська Лариса Євгеніївна, голова циклової комісії товарознавчо-комерційних дисциплін, викладач вищої кваліфікаційної категорії на тему: «Лекція як форма організації навчального процесу»

Презентація  на тему «Лекція як форма організації навчального процесу»(для перегляду натисніть ТУТ)

До наступного засідання  "Школи молодого викладача" доповідь готувала Хоптова Любов Тимофіївна, голова циклової комісії правознавчо-технологічних дисциплін, викладач вищої кваліфікаційної категорії, на тему "Семінарське заняття-важлива форма організації навчального процесу"

 

Презентація  на тему «Семінарське заняття-важлива форма організації навчального процесу»(для перегляду натисніть ТУТ)

До ІІІ засідання  "Школи молодого викладача" доповідь готувала Юрескул Таіса Іванівна, голова циклової комісії загальноосвітніх  дисциплін, викладач вищої кваліфікаційної категорії, на тему "Практичне заняття, методика його підготовки і проведення"

Презентація  на тему «Практичне заняття, методика його підготовки і проведення»(для перегляду натисніть ТУТ)

Наукові конференції 

            В коледжі щороку проводяться наукові конференції за підсумками практик з усіх спеціальностей. Всі студенти готують доповіді про проходження практики її особливості на конкретних прикладах та базах практики, де її проходили доповідачі.Студенти готують презентації для демонстрації  доповідей. 

 

Також продяться за традицієї наукові студентські конференції за тематикою "Інноваційні процеси та їх вплив на діяльність підприємств". Переможці конференції приймають участь у ІІ турі серед ВНЗ І-ІІ рівнів Укоопспілки. 

 

 

 

 

Студенти коледжу щороку приймають участь у конференціях на рівні міста та області.

В коледжі проводяться олімпіади, за підскмками яких студенти нагороджуються грамотами.

 

В нашому навчальному закладі велику увагу приділяють підвищенню педагогічної майстерності.

Педагогічна майстерність – це
високе мистецтво навчання і
виховання, що постійно
удосконалюється, доступне кожному
педагогу, в основі якого лежать
професійні знання, уміння і здібності.
А.С. Макаренко

Планування роботи школи педагогічної майстерності здійснюється на основі діагностування актуальних питань педагогіки і методики організації навчально-виховного та навчально-виробничого процесів.

Мета: вивчення та ознайомлення з сучасними інноваційними технологіями навчання і виховання; впровадження в навчально-виховний процес ефективних методик та методичних прийомів; вивчення та впровадження в практику передового педагогічного досвіду, сучасних виробничих та педагогічних технологій навчання та виховання.

 • Стратегії та принципи роботи Школи педагогічної майстерності
   
 • організація безперервного удосконалення фахової майстерності та підвищення професійної компетентності педагогів, підготовка їх до атестації;
   
 • проведення методичних заходів, спрямованих на розвиток творчих можливостей педагогів, вивчення, узагальнення і поширення ППД;
   
 • інформаційне забезпечення педагогів з питань методики, педагогіки, психології;
   
 • залучення викладачів до науково-дослідницької роботи;
   
 • проведення інформаційно-пошукової роботи;
   
 • організація роботи з обдарованими дітьми;
   
 • аналіз стану викладання предметів.

Основні напрямки та цілі роботи

 • методичне забезпечення інноваційної діяльності;
   
 • підвищення рівня педагогічної майстерності;
   
 • впровадження Державних стандартів;
   
 • індивідуалізація та диференціація навчання, запровадження особистісно-орієнтованих технологій;
   
 • поглиблення практичної та творчої співпраці педагога та студента.

 

 


  

Додати сайт до закладок
 
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
ВНЗ з якими ми співпрацюємо
Держава
Президент України
Верховна Рада України
Кабінет міністрів України
Міністерство освіти і науки,молоді та спорту
Освітній портал Педагогічна преса
Сайт УКООПСПІЛКИ
УКООПСПІЛКА
Облспоживспілки
Ми в контакті
Ми в контакті
div class=