В стінах коледжу відбувся концерт з нагоди Дня Вчителя!!!

1 жовтня 2010 року в стінах Білгород-Дністровського економіко-правового коледжу з самого ранку грала весела музика, доносились щасливі голоси, було чути гучні привітання. І недивно, бо в цей день в навчальному закладі було дві великі події: День Вчителя та реорганізація Білгород-Дністровського кооперативного технікуму в економіко-правовий коледж.

На протязі дня на всіх парах велась підготовка до святкування.

І об 13.00 почалось справжнє святкування. В актовому залі зібрались студенти, викладачі и працівники коледжа. Все почалося з привітальних промов керівництва навчального закладу. Директор Чайковський О.О. , заступник директора з виховної роботи Слободенюк С.Ф. звернулись з привітальними промовами до викладачів з нагоди їх професійного свята та перейменування нашого технікума в коледж. Далі естафету гарного настрою підхопили ведучі концерту Герсілія Арутюнян та Дмитро Попов, які на протязі всього заходу створювали веселу атмосферу в залі.

Світлим й самобутним концерт зробили виступи студентів, які співали, танцювали, показували сценки (наприклад Васильєв Павло в орбразі Папи Римського Бенедикта XVI привітав викладачів з їх професійним святом), намагаючись надати глядачам задоволення.

Апогеєм святкування можна назвати: побажання молодим викладачам напуття, нагородження в медалями в різноманітних номінаціях.

Судячи по задоволеним й радісним відгукам глядачів безумовно можна констатувати, що свято вдалось!!!!

Top