Білгород-Дністровський економіко-правовий коледж
Підписатися на новини
 
Меню сайта
Наше опитування
За якою спеціальністю Ви бажаєте навчатись?
Всього відповідей: 40241
Календарь
Статистика
Посилання на ін. сайти
Головна » Статті » Структура

У розділі матеріалів: 4
Показано матеріалів: 1-4

Молодший спеціаліст кваліфікації "Товарознавець комерсант" може працювати на підприємствах торгівлі, у сфері посередницьких послуг, в підрозділах збуту промислових та сільськогосподарських підприємств. 
За час навчання студенти оволодівають знаннями у сфері торгівлі , товарознавства, експертизи та сертифікації товарів, менеджменту, підприємницької діяльності, організації зовнішньої торгівлі. 
Завдяки якісному навчанню випускники цього відділення можуть працювати як товарознавці, інспектори-товарознавці, агенти торгівлі, закупівельники, брокери, агенти з торгівлі нерухомістю, агенти по збуту, експедитори.


Товарознавство та комерційна діяльність | Переглядів: 2068 | Додав: Pavel | Дата: 30.10.2009 | Коментарі (0)

Молодший спеціаліст кваліфікації "Технік-технолог" готується для роботи на підприємствах ресторанного господарства України з різними формами власності.
 Майбутні техніки – технологи, завідувачі виробництвом, адміністратори, метрдотелі отримують глибоку підготовку з технологій приготування їжі, організації виробництва та обслуговування, основ підприємницької діяльності, бухгалтерського обліку, хімії. 
Це дає змогу випускниками відділення забезпечувати виробничо-господарську діяльність підприємств харчування, організовувати обслуговування різних контингентів, керувати трудовим колективом, розроблювати та впроваджувати технологічні процеси, рецептури нових фірмових страв.


Виробництво харчової продукції | Переглядів: 555 | Додав: Pavel | Дата: 30.10.2009 | Коментарі (0)

Молодший спеціаліст з бухгалтерського обліку призначений для обліково - економічної роботи в організаціях, підприємствах та установах різних галузей діяльності всіх форм власності на посадах бухгалтера, бухгалтера - ревізора. бухгалтер-фінансист, державний податковий інспектор, касир.
Відділення надає випускникам знання, які дозволяють проводити бухгалтерський облік та аудит за сучасними вимогами; аналіз та прогнозування фінансового стану підприємств різних форм власності; здійснення розробки та реалізація програм цінової політики підприємств.


Бухгалтерський облік | Переглядів: 489 | Додав: Pavel | Дата: 30.10.2009 | Коментарі (0)

Молодший спеціаліст з правознавства призначений консультувати населення з питань цивільного, сімейного, земельного, господарського права, помічник судді, архіваріус, секретар судового засідання, працівник відділу кадрів.
В технікумі створені належні умови для розвитку творчих здібностей студентів, спортивних захоплень, організації дозвілля студентів.
Важливу увагу адміністрація технікуму приділяє питанням організації дозвілля студентів і їх соціально-побутовим умовам, підтримує студентську ініціативу щодо проведення святкових вечорів відпочинку: «День студента», «Новорічні свята», «День святого Валентина» та інші.
Педагогічний колектив використовує різноманітні методи та засоби виховної роботи: виховні години, конкурси, зустрічі з цікавими людьми, круглі столи, «Брейн-ринг», КВК.
У технікумі відпрацьована система тематичних чергувань циклових (предметних) комісій, в межах яких проводяться конференції, презентації спеціальностей, загальнотехнікумівські виховні заходи, лекторії з залученням фахівців, екскурсії до музеїв, відвідування театрів і концертів, художніх виставок, тощо.
Для користування студентів влаштовані студентська їдальня, спортивна зала, на території технікуму розташовані спортивні майданчики для тренувань з баскетболу, футболу, легкої атлетики.
Бібліотека технікуму з двома читальними залами є однією з найкращих у місті. Книжковий фонд її складає 60 тис. примірників.


Юридичне відділеня | Переглядів: 646 | Додав: Pavel | Дата: 30.10.2009 | Коментарі (0)

Додати сайт до закладок
 
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
ВНЗ з якими ми співпрацюємо
Держава
Президент України
Верховна Рада України
Кабінет міністрів України
Міністерство освіти і науки,молоді та спорту
Ми в контакті
Ми в контакті