Білгород-Дністровський економіко-правовий коледж
Підписатися на новини
 
Меню сайта
Наше опитування
За якою спеціальністю Ви бажаєте навчатись?
Всього відповідей: 40217
Календарь
Статистика
Посилання на ін. сайти
Головна » Статті » Структура » Юридичне відділеня

Спеціальність «Правознавство»
Молодший спеціаліст з правознавства призначений консультувати населення з питань цивільного, сімейного, земельного, господарського права, помічник судді, архіваріус, секретар судового засідання, працівник відділу кадрів.
В технікумі створені належні умови для розвитку творчих здібностей студентів, спортивних захоплень, організації дозвілля студентів.
Важливу увагу адміністрація технікуму приділяє питанням організації дозвілля студентів і їх соціально-побутовим умовам, підтримує студентську ініціативу щодо проведення святкових вечорів відпочинку: «День студента», «Новорічні свята», «День святого Валентина» та інші.
Педагогічний колектив використовує різноманітні методи та засоби виховної роботи: виховні години, конкурси, зустрічі з цікавими людьми, круглі столи, «Брейн-ринг», КВК.
У технікумі відпрацьована система тематичних чергувань циклових (предметних) комісій, в межах яких проводяться конференції, презентації спеціальностей, загальнотехнікумівські виховні заходи, лекторії з залученням фахівців, екскурсії до музеїв, відвідування театрів і концертів, художніх виставок, тощо.
Для користування студентів влаштовані студентська їдальня, спортивна зала, на території технікуму розташовані спортивні майданчики для тренувань з баскетболу, футболу, легкої атлетики.
Бібліотека технікуму з двома читальними залами є однією з найкращих у місті. Книжковий фонд її складає 60 тис. примірників.
Категорія: Юридичне відділеня | Додав: Pavel (30.10.2009)
Переглядів: 630 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Додати сайт до закладок
 
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
ВНЗ з якими ми співпрацюємо
Держава
Президент України
Верховна Рада України
Кабінет міністрів України
Міністерство освіти і науки,молоді та спорту
Ми в контакті
Ми в контакті