Білгород-Дністровський економіко-правовий коледж
Підписатися на новини
 
Меню сайта
Наше опитування
За якою спеціальністю Ви бажаєте навчатись?
Всього відповідей: 40217
Календарь
Статистика
Посилання на ін. сайти
Головна » Статті » Умови прийому » Умови прийому 2010

Для випускників шкіл
Адреса: м. Білгород - Дністровський, вул. Сонячна, 4
Приймальна комісія: тел. (04849) 6-40-10
Проїзд: маршрутний автобус № 1,2,3, – до зупинки «Технікум»
№4,5,7 – кінцева зупинка
Е-mail: bdkm@tm.odessa.ua
Білгород – Дністровський кооперативний технікум
здійснює підготовку молодших спеціалістів зі спеціальностей:
• Бухгалтерський облік (ліцензія серія АБ № 298195 від 01.12.2005 р.);  
• Товарознавство та комерційна діяльність
  (спеціалізація Товарознавство у митній справі) 
  (ліцензія серія АБ № 298195 від 01.12.2005 р.); 
• Виробництво харчової продукції (ліцензія серія АБ № 298195 від 01.12.2005 р.); 
• Правознавство (ліцензія серія АВ № 363657 від 14.12.2007 р.)
Форма навчання: денна, заочна 
Термін навчання для спеціальностей «Бухгалтерський облік», «Товарознавство та комерційна діяльність»–  
  2 роки 10 місяців на базі 9 класів;
  1 рік 10 місяців - на базі 11 класів
На спеціальність «Виробництво харчової продукції» термін навчання:
  3 роки 6 місяців на базі 9 класів;
  2 роки 6 місяців - на базі 11 класів
На спеціальність «Правознавство» тільки денна форма навчання, термін навчання:
  3 роки 10 місяців на базі 9 класів;
  2 роки 10 місяців - на базі 11 класів
Вартість навчання складає:
денна форма:
спеціальність «Бухгалтерський облік» та «Виробництво харчової продукції» - 284 грн на місяць; спеціальність «Товарознавство та комерційна діяльність» спеціалізація «Товарознавство в митній справі» - 325 грн на місяць; спеціальність «Правознавство» - 485 грн на місяць
 заочна форма :
спеціальність «Бухгалтерський облік» та «Виробництво харчової продукції» - 175 грн на місяць; спеціальність «Товарознавство та комерційна діяльність» спеціалізація «Товарознавство в митній справі» - 192 грн на місяць; 
Додатково студенти отримують робочі спеціальності: 
Продавець продовольчих товарів (III- IV розрядів), кухар (III-V розрядів), кондитер (IV розрядів), оператор комп’ютерного набору (IV розряду)
Вступні випробування проводяться з 30 липня 
 На денну форму навчання на основі базової середньої освіти ( 9 – ти класів) - вступний іспит з української мови (диктант);
На денну та заочну форми навчання на базі повної загальної середньої освіти (11 – класів) на всі спеціальності конкурс буде проводитися на підставі сертифікату зовнішнього тестування з української мови.
ТЕХНІКУМ СПІВПРАЦЮЄ З: 
- Київським інститутом міжнародної економіки і підприємництва (навчання на базі технікуму) 
- Харківським університетом економіки і права (навчання на базі технікуму) 
- Полтавським університетом споживчої кооперації України, 
- Київським національним торгово-економічним університетом

Спеціальність «Бухгалтерський облік».  
Молодший спеціаліст з бухгалтерського обліку призначений для обліково - економічної роботи в організаціях, підприємствах та установах різних галузей діяльності всіх форм власності на посадах бухгалтера, бухгалтера - ревізора. бухгалтер-фінансист, державний податковий інспектор, касир.
Відділення надає випускникам знання, які дозволяють проводити бухгалтерський облік та аудит за сучасними вимогами; аналіз та прогнозування фінансового стану підприємств різних форм власності; здійснення розробки та реалізація програм цінової політики підприємств.
Спеціальність «Товарознавство та комерційна діяльність (спеціалізація Товарознавство в митній справі)»: Молодший спеціаліст кваліфікації "Товарознавець комерсант" може працювати на підприємствах торгівлі, у сфері посередницьких послуг, в підрозділах збуту промислових та сільськогосподарських підприємств. 
За час навчання студенти оволодівають знаннями у сфері торгівлі , товарознавства, експертизи та сертифікації товарів, менеджменту, підприємницької діяльності, організації зовнішньої торгівлі. 
Завдяки якісному навчанню випускники цього відділення можуть працювати як товарознавці, інспектори-товарознавці, агенти торгівлі, закупівельники, брокери, агенти з торгівлі нерухомістю, агенти по збуту, експедитори.
Спеціальність «Виробництво харчової продукції»: Молодший спеціаліст кваліфікації "Технік-технолог" готується для роботи на підприємствах ресторанного господарства України з різними формами власності.
 Майбутні техніки – технологи, завідувачі виробництвом, адміністратори, метрдотелі отримують глибоку підготовку з технологій приготування їжі, організації виробництва та обслуговування, основ підприємницької діяльності, бухгалтерського обліку, хімії. 
Це дає змогу випускниками відділення забезпечувати виробничо-господарську діяльність підприємств харчування, організовувати обслуговування різних контингентів, керувати трудовим колективом, розроблювати та впроваджувати технологічні процеси, рецептури нових фірмових страв.
Спеціальність «Правознавство» Молодший спеціаліст з правознавства призначений консультувати населення з питань цивільного, сімейного, земельного, господарського права, помічник судді, архіваріус, секретар судового засідання, працівник відділу кадрів.
В технікумі створені належні умови для розвитку творчих здібностей студентів, спортивних захоплень, організації дозвілля студентів.
Важливу увагу адміністрація технікуму приділяє питанням організації дозвілля студентів і їх соціально-побутовим умовам, підтримує студентську ініціативу щодо проведення святкових вечорів відпочинку: «День студента», «Новорічні свята», «День святого Валентина» та інші.
Педагогічний колектив використовує різноманітні методи та засоби виховної роботи: виховні години, конкурси, зустрічі з цікавими людьми, круглі столи, «Брейн-ринг», КВК.
У технікумі відпрацьована система тематичних чергувань циклових (предметних) комісій, в межах яких проводяться конференції, презентації спеціальностей, загальнотехнікумівські виховні заходи, лекторії з залученням фахівців, екскурсії до музеїв, відвідування театрів і концертів, художніх виставок, тощо.
Для користування студентів влаштовані студентська їдальня, спортивна зала, на території технікуму розташовані спортивні майданчики для тренувань з баскетболу, футболу, легкої атлетики.
Бібліотека технікуму з двома читальними залами є однією з найкращих у місті. Книжковий фонд її складає 60 тис. примірників.
Ми раді, що Ви зацікавилися нашим технікумом і сподіваємося, що викладена інформація допоможе Вам зробити правильний вибір вищого навчального закладу для Вашої майбутньої професіональної кар’єри.

Категорія: Умови прийому 2010 | Додав: Pavel (08.11.2009)
Переглядів: 517 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Додати сайт до закладок
 
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
ВНЗ з якими ми співпрацюємо
Держава
Президент України
Верховна Рада України
Кабінет міністрів України
Міністерство освіти і науки,молоді та спорту
Ми в контакті
Ми в контакті