Спеціальність “Право”

Молодший бакалавр з Права призначений консультувати населення з питань цивільного, сімейного, земельного, господарського права, помічник судді, архіваріус, секретар судового засідання, працівник відділу кадрів.

В коледжі створені належні умови для розвитку творчих здібностей студентів, спортивних захоплень, організації дозвілля студентів. Важливу увагу адміністрація коледжу приділяє питанням організації дозвілля студентів і їх соціально-побутовим умовам, підтримує студентську ініціативу щодо проведення святкових вечорів відпочинку: «День студента», «Новорічні свята», «День святого Валентина» та інші.

Педагогічний колектив використовує різноманітні методи та засоби виховної роботи: виховні години, конкурси, зустрічі з цікавими людьми, круглі столи, «Брейн-ринг», КВК. У технікумі відпрацьована система тематичних чергувань циклових (предметних) комісій, в межах яких проводяться конференції, презентації спеціальностей, загальнотехнікумівські виховні заходи, лекторії з залученням фахівців, екскурсії до музеїв, відвідування театрів і концертів, художніх виставок, тощо.

Для користування студентів влаштовані студентська їдальня, спортивна зала, на території коледжу розташовані спортивні майданчики для тренувань з баскетболу, футболу, легкої атлетики. Бібліотека коледжу з двома читальними залами є однією з найкращих у місті. Книжковий фонд її складає 60 тис. примірників.