«Пікнік 1+1»

Білгород-Дністровський економіко-правовий фаховий коледж, провів день відкритих дверей «Пікнік 1+1» на свіжому повітрі

Для відвідувачів було запропоновано пройти пробні вступні іспити (за вибором). Студенти 2-3 курсів підготували для майбутніх абітурієнтів КВЕСТ з різними цікавими завданями, що згуртувало всіх учасників в одну дружню команду.
В актовій залі гостей привітала директор коледжу Бойко Г.С. , яка подякувала всім гостям і присутнім за виявлений інтерес до нашого закладу освіти та відповіла на всі запитання.
Для відвідувачів було запропоновано пройти пробні вступні іспити (за вибором). Студенти спеціальності Право підготували для майбутніх абітурієнтів КВЕСТ з різними цікавими завданями, що згуртувало всіх учасників в одну дружню команду.
Після чого адміністрація коледжу вручила переможцю лотереї подарунковий сертифікат “Кава на двох”.
Найцікавіше чекало на присутніх одразу після закінчення офіційної частини. Для наших гостей було організоване невеличке свято – “Пікнік 1+1”. Студенти спеціальності Харчові технології під керівництвом Крутько Г.В. пригощали всіх смачними напоями та різними смаколиками.
Загалом новий формат заходу вийшов на УРА, всі отримали масу позитивних емоцій! Ми впевнені, що це не остання наша зустріч з нашими абітурієнтами в нашому закладі, тому не прощаємося з ними, а говоримо: “До скорої зустрічі!”
🎓P.S. Колектив коледжу