День здоров’я – свято якості життя, навчання та творчої праці

Традиційно на початку навчального року Білгород-Дністровський економіко-правовий коледж проводить День здоров’я,  метою якого є згуртування студентських та учнівських колективів, зміцнення здоров’я студентів та педагогів, масове залучення їх до систематичних занять оздоровчою фізичною культурою.

8 вересня колектив нашого коледжу виїжджав на спортивні змагання до узбережжя Чорного моря.

Викладачі коледжу привітали  студентів, побажала здоров’я, до якого має прагнути кожен член суспільства, особливо в молодому віці, щоб зберегти повноцінне, якісне і продуктивне життя, і налаштували всіх учасників на отримання задоволення від змагань та побажали перемог.

Близько 140 студентів взяли участь  узмаганнях, які підготував вчитель фізичного виховання Семчинський М.В.  Яскраві, креативні, веселі презентації команд налаштували учасників на змагання з футболу та  волейболу. Кожен з учасників зміг проявити себе і підтримати команду.

Усі учасники змагань отримали неймовірне задоволення, заряд позитивних емоцій та чітку мотивацію, щоб вести здоровий спосіб життя. Тому, після завершення змагань, продовжували грати у волейбол та спілкуватися між собою.

Top