Міс коледжу 2013

Жінка – одвічна загадка, бо скільки б часу та зусиль не витрачалось чоловіками, щоб зрозуміти таємницю її неповторності, – все ж і цього – не достатньо…
Докопатись до істини намагалися і в нашому коледжі: 23 травня відбулась довгоочікувана подія – “Міс коледжу 2013” , конкурс, який допоміг зрозуміти всім,що краса – це не тільки зовнішність, а й поєднання її з ерудицією, вишуканістю, грацією, відкритістю, добротою,багатогранним внутрішнім світом. Адже саме такими рисами вражали присутніх всі учасниці, намагаючись в кожному конкурсі якомога краще відкрити себе. В конкурсі приймали участь студентки різних груп: Караман Ірина група БО-201, Мазілова Ганна група БО-301, Маковецька Карина ПВХ-101, Мельник Діана ТБО-101, Стенгач Лілія ТКД-301, Дорошенко Олена ПР-301.
А весь зал вирував емоціями, вболівальники не втомлювалисьаплодувати своїм улюбленицям, вигукуючи їхні імена та тримаючи у руках барвисті плакати: в очікуванні результатів хвилювались не лише учасниці… І лише коли слово було надано голові журі шановному гостю, поету-аматору Вихристюку Івану Андрійовичу, який оголосив ім’я переможниці Дорошенко Олени – міс коледжу 2013.
А ми бажаєм нашим неперевершеним студенткам нових перемог та вражень!

Top