Виховна робота

Особистість – не просто частина світу, соціуму, а ціле, безкінечна цінність. Відповідно до цього й стратегія виховання потребує від педагога нового мислення, глибинного осягнення сутності особистості. Отже, коли йдеться про той чи інший спосіб її поведінки, чинник суспільної корисності не перестає бути першорядним.

Суспільна потреба у всебічно розвиненій особистості визначає цілі, завдання, організаційно-змістову структуру виховної роботи в коледжі. Нині виховна практика формулює проблеми міждисциплінарного рівня, система теоретико-методологічних положень якого має докорінно змінити її методичний арсенал, оптимізувати шлях досягнення головної мети. Ця мета завжди стосується особистості: її формування, функціонування, становлення.

Тож постало завдання — визначення закономірностей, принципів, технологічних засобів методичних дій, урахування яких дасть педагогові-вихователю змогу науково обґрунтовано підходити до емоцій, почуттів, ціннісних орієнтацій, мотивів поведінки особистості.

Основними напрямками виконання даного завдання у 2015-2016 н.р. є формування:

толерантної поведінки студента в соціальному середовищі; дієвої пошани й любові до своєї родини, нації, держави; дотримання демократичних цінностей; готовність до створення міцної сім’ї; ведення здорового способу життя і формування культури здоров’я; бережливе ставлення до природи.
Педагогічний колектив коледжу відчуває, що завдяки змістовній та цікавій для студентів запланованій виховній роботі, що організовуватиметься щодо соціального захисту, маючи високу культуру навчального закладу, активній роботі органів самоврядування, створиться сприятлива атмосфера для професійного становлення майбутніх фахівців та необхідні умови для їх повноцінного морально-духовного розвитку.

Питання соціального захисту студентів постійно під контролем дирекції коледжу. З перших днів навчання кураторами вивчається соціальний стан студентів, визначаються категорії дітей-сиріт, напівсиріт, дітей із багатодітних, неблагонадійних, малозабезпечених сімей та ін.

Усім іногороднім студентам надається можливість проживання в гуртожитку, де постійно діють вечори відпочинку, проводяться виховні години, конкурси на визначення кращої кімнати і поверху гуртожитків.

Поселення в гуртожитки здійснюється відповідно до заяв бажаючих студентів. Серед проживаючих в гуртожитках обрано старости поверхів, які представляють інтереси студентів та входять до складу студентських рад гуртожитків і коледжу. Студентська рада разом з заступником директора з виховної роботи та керівником художньої самодіяльності, кураторами групп здійснюють рейди-перевірки проживання студентів у гуртожитку (побутових умов, належного санітарно-гігієнічного стану кімнат, поведінки студентів). Результати перевірки обговорюються на засіданнях студентських рад гуртожитків та коледжу, зі студентами під час проведення виховних годин в навчальних групах.

23.02.2017 року в нашому коледжі пройшов захід під назвою «Щедра Масляна». Всі академічні групи коледжу прийняли участь у проведенні свята. Їм було запропоновано виготовити млинці , та провести презентацію своїх страв. Перше місце отримали студенти груп ХТ-101,ПТБД-101 куратор Міус Н.М.

До Дня закоханих в БДЕПК ПУЕТ було проведено розважальну програму «Кохання з першого погляду». Захід був насичений різними конкурсами, жанрами, вікториною. Було обрано ідеальну пару. Після чого було проведено дискотеку.

2 лютого 2017 року Білгород-Дністровський економіко-правовий коледж ПУЕТ надав путівки в професійне життя своїм студентам . Дипломи отримали випускники спеціальностей «Виробництво харчової продукції» та «Товарознавство та комерційна діяльність». Цей захід був відмічений святковим концертом. Випускників привітали не тільки викладачі та адміністрація коледжу , а рідні та близькі.

В кінці листопада директор БДЕПК ПУЕТ Бойко Г.С., відмічає свій День народження, студенти коледжу підготували сюрприз у вигляді флешмобу «Дискотеки-80х» та відео привітання.

В цьому році День студента в Білгород-Дністровському економіко-правовому коледжі був відмічений безпрограшною лотереєю, КВК та дискотекою. З самого ранку на порозі коледжу всіх студентів зустрічала команда викладачів на чолі з директором. Студентам було запропоновано взяти участь в лотереї . Призи були дуже різноманітні і цікаві. Після завершення навчального дня був проведений КВК між студентами всіх академічних груп. Всього брали участь 8 команд, перемогу отримала команда ПРООП-101 «ВМЕСТЕ» на чолі з куратором групи Бочаровою О.В. В перервах між виступами команд були музикальні паузи, де свої таланти також показували наші студенти та викладачі.

В кінці жовтня в Білгород-Дністровському економіко-правовому коледжі ПУЕТ пройшов захід під назвою «Вечір національної дружби» в якому прийняли участь студенти коледжу різних національностей. Змагались три команди це : болгарочки, молдованочки, та україночки. Учасниці заходу розважали глядачів та журі яскравими танцями, національними піснями, ознайомили гостей з традиціями та звичаями. На кінець вечора всіх було запрошено до дегустації національних страв.

До Дня Захисника Вітчизни 14.10.2016 року в гуртожитку Білгород-Дністровського економіко-правового коледжу ПУЕТ, був проведений захід під назвою «Господар» , в якому прийняли участь студенти всіх спеціальностей. Юнаки змагалися за перше місце в категоріях : вокал, танці, театральне мистецтво , а головне в кулінарії. Переможці отримали подарунки , а гості та журі пригостились смачними стравами приготовленими учасниками.